Objekt s ubytováním v soukromí se nachází na okraji obce České Petrovice na krásném místě, lze říci, že se nachází na samotě u lesa, v nadmořské výšce 700m.n.m. na úpatí vrchu Adam. Ten svou nadmořskou výškou 765 m.n.m tvoří dominantu okolí. Na něm se nachází vojenský prostor, od kterého se na východ a západ táhne pohraniční opevnění z období druhé světové války, které je vyhledávanou turistickou atrakcí.
Téměř na dohled od objektu se nachází pěchotní srub v zátiší, který je neustále rekonstruován a asi desítka menších či větších opevnění je rozmístěna v nejbližším okolí.České Petrovice jsou v létě vyhledávaným místem chalupářů, turistů, v zimě lyžařů a snowboardistů, kteří si chtějí užít pohodové lyžování. V obci se nacházejí 4 restaurační zařízení, kde je možné se celoročně občerstvit i dobře najíst.
Celá rodinná usedlost byla v roce 2003 kompletně zrekonstruována, stále ale dochází ke zlepšování jak samotného objektu, tak nejbližšího okolí. Velký důraz byl kladen na to, aby se nenarušil ráz krajiny, stavení působilo jako chalupa nabízející komfortní ubytování nejen trvale žijící rodině, ale i ubytovaným hostům.

 

apartmanApartmán se nachází v rodinné usedlosti s vlastním vchodem. K dispozici jsou 3 pokoje s celkovým počtem max. 8 lůžek, plně vybavená kuchyň, sociální zařízení s WC a sprchovým koutem, TV se satelitem.

 

 

Apartmán

Je možné využít dětské pískoviště, prolézačku s houpačkou. Terasa, směřovaná na jihozápad, nabízí krásný západ slunce a dokonalé venkovní posezení. Parkování automobilu je možné do krytého přístřešku. Možnost posezení u ohně.

 

 

pastviny Blízko objektu prochází cyklostezka vedoucí do Pastvin, kde je ideální letní koupání, plné zimní i letní vyžití nabízí místní lyžařský a sportovní areál-ten je vzdálený cca 800m. Z horní stanice lze dojet na lyžích až k objektu. V letním období lze dojet automobilem až k objektu, v zimě jej ponechat na soukromém pozemku v centru obce, příp. parkovat na konci upravené cesty. Dopravu v zimním období zajištuje sněžný skůtr, kterým také dopravujeme materiál a hosty k objektu. Tato přístupová cesta je 400m dlouhá a lze ji snadno překonávat pěšky.Těšíme sa na Vaši návštěvu

Rodina Páchova

Novinka

letak2012m

Fotogalerie

Anketa Hlasujte prosím

Líbí se Vám nový vzhled našich stránek?